Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Size
ru: Размер

en: Font
ru: Шрифт

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Width
ru: Ширина

en: Button
ru: Кнопка

en: Visibility settings
ru: Настройки видимости

en: Standard
ru: Стандарт

en: Color scheme
ru: Цветовая схема

en: Language code
ru: Код языка

en: Button settings
ru: Настройки кнопок

en: Recommend
ru: Рекомендуем

en: Light
ru: Светлая

en: Like
ru: Нравится

en: Dark
ru: Темный

en: Each of these content types will have the "like" button automatically added to them.
ru: Каждый из этих типов материалов будет иметь автоматически добавленную кнопку "Нравится".

en: Facebook Like Button
ru: Кнопка "Нравится"

en: Appearance settings
ru: Настройки оформления
