Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Size
sk: Veľkosť

en: Font
sk: Písmo

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Width
sk: Šírka

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Standard
sk: Štandardná

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Button settings
sk: Nastavenia tlačidla

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Appearance settings
sk: Nastavenia vzhľadu
