Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Size
sq: Madhësia

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Color scheme
sq: Skema e ngjyrave

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
