Facebook Like Button (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Visibility settings
th: ตั้งค่าการแสดงผล

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Color scheme
th: ชุดสี
