Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Size
cy: Maint

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Width
cy: Lled

en: Color scheme
cy: Cynllun lliw

en: Language code
cy: Côd yr iaith
