Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Language
et: Keel

en: Size
et: Suurus

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Width
et: Laius

en: Button
et: Nupp

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Standard
et: Standardne

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Language code
et: Keele kood

en: Appearance settings
et: Välimuse seaded
