Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Size
gl: Tamaño

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Width
gl: Ancho

en: Button
gl: Botón

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Standard
gl: Estándar

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Button settings
gl: Axusten do botón

en: Dark
gl: Escuro
