Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Size
hi: आकार

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Button
hi: बटन

en: Visibility settings
hi: दृश्यता सेटिंग

en: Standard
hi: मानक

en: Color scheme
hi: रंग योजना

en: Language code
hi: भाषा कोड
