Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Size
hr: Veličina

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Width
hr: Širina

en: Button
hr: Gumb

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: Standard
hr: Standardno

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: Language code
hr: Kôd jezika
