Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Size
it: Dimensione

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Width
it: Larghezza

en: Button
it: Pulsante

en: Visibility settings
it: Impostazioni visibilità

en: Color scheme
it: Schema colori

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Button settings
it: Impostazioni pulsante

en: Light
it: Chiaro

en: Dark
it: Scuro

en: Appearance settings
it: Impostazioni di visualizzazione
