Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Size
ja: サイズ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Width
ja: 幅

en: Button
ja: ボタン

en: Visibility settings
ja: 表示の設定

en: Standard
ja: 標準

en: Color scheme
ja: 配色

en: Language code
ja: 言語コード

en: Button settings
ja: ボタン設定

en: Layout style
ja: レイアウト スタイル

en: Appearance settings
ja: テーマの設定
