Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Size
ka: ზომა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Width
ka: სიგანე

en: Button
ka: ღილაკი

en: Language code
ka: ენის კოდი
