Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Size
kk: Көлем

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Language code
kk: Тілдің коды
