Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Size
km: ទំហំ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Width
km: ទទឹង

en: Visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Color scheme
km: ពណ៌​ចម្រុះ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
