Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Size
mr: आकार

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Width
mr: लांबी

en: Color scheme
mr: रंग संगती

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
