Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Size
ta: அளவு

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Width
ta: அகலம்

en: Button
ta: விசை

en: Standard
ta: தரமானது

en: Color scheme
ta: நிறத் திட்டம்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
