Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Size
uk: Розмір

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Width
uk: Ширина

en: Button
uk: Кнопка

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: Standard
uk: Стандарт

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Language code
uk: Код мови

en: Button settings
uk: Налаштування кнопки

en: Recommend
uk: Рекомендувати

en: Light
uk: Світла

en: Like
uk: Схоже на

en: Layout style
uk: Стиль макету

en: Color Scheme
uk: Схема кольорів

en: Dark
uk: Темний

en: Social
uk: Суспільний

en: Each of these content types will have the "like" button automatically added to them.
uk: Кожен з цих типів матеріалів матиме автоматично додану кнопку "Вподобати".

en: Facebook Like Button
uk: Кнопка "Вподобати"

en: Box Count
uk: Поле з лічильником

en: Button Count
uk: Кнопка з лічильником

en: Appearance settings
uk: Налаштування вигляду
