Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Size
ur: حجم

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
