Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Size
ar: الحجم

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Width
ar: العرض

en: Button
ar: زر

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: Standard
ar: معياري

en: Color scheme
ar: خطة الألوان

en: Language code
ar: رمز اللغة
