Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Size
ca: Mida

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Width
ca: Amplada

en: Button
ca: Botó

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Standard
ca: Estàndard

en: Color scheme
ca: Esquema de colors

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Button settings
ca: Paràmetres del botó

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc

en: Appearance settings
ca: Paràmetres de l'aparença
