Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Size
cs: Velikost

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Width
cs: Šířka

en: Button
cs: Tlačítko

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Button settings
cs: Nastavení tlačítka

en: Appearance settings
cs: Nastavení vzhledu
