Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Size
de: Größe

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Width
de: Breite

en: Visibility settings
de: Sichtbarkeitseinstellungen

en: Color scheme
de: Farbschema

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Button settings
de: Einstellungen für Schaltflächen

en: Recommend
de: Empfehlen

en: Light
de: Hell

en: Like
de: Gefällt mir

en: Layout style
de: Anordnung

en: Color Scheme
de: Farbschema

en: Dark
de: Dunkel

en: Box Count
de: Zähler

en: Button Count
de: Schaltfläche Zähler

en: Appearance settings
de: Design-Einstellungen
