Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Size
ku: قەبارە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Width
ku: پانی

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: Language code
ku: کۆدی زمان
