Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Size
sl: Velikost

en: Width
sl: Širina

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti

en: Standard
sl: Standardni

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Language code
sl: Koda jezika
