Facebook Like Button (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Size
vi: Dung lượng

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Button
vi: Nút

en: Visibility settings
vi: Các thiết lập hiển thị

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Color scheme
vi: Phối màu

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Light
vi: Nhẹ

en: Layout style
vi: Kiểu bố cục

en: Color Scheme
vi: Bộ màu

en: Dark
vi: Sẫm màu
