Field Display Kit (2.2.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Tag
es: Etiqueta

en: File path
es: Ruta de archivos

en: Link
es: Enlace

en: Default
es: Por defecto

en: Other
es: Otro(s)

en: Attributes
es: Atributos

en: Classes
es: Clases

en: and
es: y

en: Custom label
es: Etiqueta personalizada
