Field Display Kit (2.2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Other
gu: અન્ય

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: and
gu: અને
