Field Display Kit (2.2.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Tag
lt: Žymė

en: File path
lt: Failo kelias

en: Link
lt: Nuoroda

en: Default
lt: Numatytasis

en: Other
lt: Kiti

en: Attributes
lt: Požymiai

en: and
lt: ir

en: Custom label
lt: Savite žymė
