Field Display Kit (2.2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Link
oc: Ligam

en: Default
oc: Per defaut

en: Other
oc: Autre

en: and
oc: et

en: Custom label
oc: Etiqueta personalizada
