Field Display Kit (2.2.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Tag
sk: Značka

en: File path
sk: Cesta súboru

en: Link
sk: Odkaz

en: Default
sk: Predvolené

en: Other
sk: Ostatné

en: Attributes
sk: Atribúty

en: and
sk: a

en: Wrapper element
sk: Obalový prvok
