Field Display Kit (2.2.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Tag
sv: Etikett

en: File path
sv: Filsökväg

en: Link
sv: Länk

en: Default
sv: Förvald

en: Other
sv: Övriga

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Classes
sv: Klasser

en: and
sv: och

en: Custom label
sv: Anpassad etikett
