Field Display Kit (2.2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: File path
ta: கோப்பின் பாதை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Other
ta: மற்றவை

en: and
ta: மற்றும்
