Field Display Kit (2.2.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Tag
vi: Thẻ

en: File path
vi: Đường dẫn tập tin

en: Link
vi: Liên kết

en: Default
vi: Mặc định

en: Other
vi: Khác

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: and
vi: và

en: Custom label
vi: Nhãn tùy chỉnh
