Field Display Kit (2.2.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Tag
af: Etiket

en: File path
af: Lêerpad

en: Link
af: Skakel

en: Default
af: Verstek

en: Other
af: Ander

en: and
af: en
