Field Display Kit (2.2.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Tag
ca: Etiqueta

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: Link
ca: Enllaç

en: Default
ca: Per defecte

en: Other
ca: Altres

en: Attributes
ca: Atributs

en: and
ca: i

en: Custom label
ca: Etiqueta personalitzada
