Field Display Kit (2.2.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: File path
cy: Llwybr ffeil

en: Link
cy: Dolen

en: Default
cy: Diofyn

en: Other
cy: Arall

en: and
cy: ac
