Field Display Kit (2.2.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: File path
da: Filsti

en: Default
da: Standard

en: Other
da: Anden

en: Attributes
da: Attributter

en: Classes
da: Klasser

en: and
da: og

en: Custom label
da: Tilpasset etiket
