Field Display Kit (2.2.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: File path
de: Dateipfad

en: Default
de: Standard

en: Other
de: Weitere

en: Attributes
de: Attribute

en: Classes
de: Klassen

en: and
de: und

en: Field delimiter
de: Feldtrennzeichen

en: Custom label
de: Benutzerdefinierte Beschriftung

en: Link destination
de: Link-Ziel

en: Field wrapper
de: Umgebendes Element des Feldes

en: Label wrapper
de: Umgebendes Element der Beschriftung
