Field Display Kit (2.2.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Tag
fi: Tagi

en: File path
fi: Tiedostopolku

en: Link
fi: Linkki

en: Default
fi: Oletus

en: Other
fi: Muu

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: and
fi: ja

en: Custom label
fi: Kustomoitu otsikko
