Field Display Kit (2.2.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Tag
fr: Étiquette

en: File path
fr: Chemin du fichier

en: Link
fr: Lien

en: Default
fr: Par défaut

en: Other
fr: Autre

en: Attributes
fr: Attributs

en: and
fr: et

en: Field delimiter
fr: Délimiteur de champs

en: Custom label
fr: Étiquette personnalisée
