Field Display Kit (2.2.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Tag
gl: Etiqueta

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Link
gl: Ligazón

en: Default
gl: Predeterminado

en: Other
gl: Outro

en: Attributes
gl: Atributos

en: and
gl: e

en: Custom label
gl: Etiqueta personalizada
