Field Display Kit (2.2.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Tag
he: תגית

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Link
he: קישור

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Other
he: אחר

en: Attributes
he: מאפיינים

en: and
he: וגם

en: Custom label
he: תווית מותאמת אישית
