Field Display Kit (2.2.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Tag
hi: अंकितक

en: File path
hi: दस्तावेज पथ

en: Link
hi: कड़ी

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Other
hi: अन्य

en: Attributes
hi: गुण

en: and
hi: और
