Field Display Kit (2.2.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Tag
hr: Oznaka

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: Link
hr: Poveznica

en: Default
hr: Zadano

en: Other
hr: Ostalo

en: Attributes
hr: Atributi

en: and
hr: i
