Field Display Kit (2.2.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Tag
hu: Címke

en: File path
hu: Fájlútvonal

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Other
hu: Egyéb

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Classes
hu: Osztályok

en: and
hu: és

en: Custom label
hu: Egyedi cimke

en: Field wrapper
hu: Mezőbefoglaló

en: Label wrapper
hu: Címkebefoglaló
