Field Display Kit (2.2.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: File path
id: Jalur berkas

en: Link
id: Tautan

en: Default
id: Bawaan

en: Other
id: Lainnya

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: and
id: dan
