Field Display Kit (2.2.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು
