Field Display Kit (2.2.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Tag
ku: تاگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Other
ku: هیتر

en: and
ku: له‌گه‌ڵ
