Field Display Kit (2.2.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Tag
lv: Birka

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Link
lv: Saite

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Other
lv: Citi

en: Attributes
lv: Atribūti

en: and
lv: un
