Field Display Kit (2.2.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: File path
pt: Caminho do arquivo

en: Default
pt: Padrão

en: Other
pt: Outros

en: Attributes
pt: Atributos

en: Classes
pt: Turmas

en: and
pt: e

en: Custom label
pt: Rótulo personalizado
